Vajda Márta Óvoda, Általános Iskola,

Készségfejlesztő Iskola és

Egységes Gyógypedagógiai

Módszertani Intézmény

  1. Badics Józsefné oligofrénpedagógia-pszichopedagógia
  2. Bikali Péterné tanító, tanulásban akadályozottak pedagógiája
  3. Borsné Gajdacsik Krisztina oligofrénpedagógia, népművelő, magyar
  4. Czoborné Kilián Ildikó oligofrénpedagógia-szomatopedagógia, testnevelés
  5. Csutiné Papp Orsolya tanító, oligofrénpedagógia
  6. Deli Ádámné szociálpedagógia, logopédia
  7. Sabján Dénesné oligofrénpedagógia-szurdopedagógia
  8. Fábián Lívia fejlesztő pedagógia
  9. Fribékné Hochhaus Mária tanító, tanulásban akadályozottak pedagógiája
  10. Horváth Ildikó óvodapedagógia, oligofrénpedagógia
  11. Horváth-Bozsó Bernadett szociálpedagógia, fejlesztő pedagógia
  12. Imre Géza Zoltánné szociálpedagógia, tanulásban ak. pedagógiája
  13. Jósár Istvánné oligofrénpedagógia-logopédia
  14. Kiss Krisztina óvodaped., oligofrénpedagógia-pszichopedagógia
  15. Kovács Tibor oligofrénpedagógia-pszichopedagógia, informatika
  16. Léhner Zoltánné szociálpedagógia
  17. Mátics Mónika tanító, tanulásban akadályozottak pedagógiája
  18. Nagy Rita földrajz, tanulásban akadályozottak pedagógiája
  19. Persaits Lászlóné oligofrénpedagógia-logopédia
  20. Rakonczai Zsuzsanna oligofrénpedagógia, ének, magyar
  21. Molnár Melinda óvodapedagógia, tan.ak.ped.
  22. Nyulasiné Harsányi Anikó tanulásban akadályozottak pedagógiája
  23. Recse Róbertné tanulásban akadályozottak pedagógiája
  24. Szabadi Viktória ak.pedagógia-pszichopedagógia, tiflopedagógia
  25. Szabó Dániel történelem (nyelvvizsga hiányzik)
  26. Szalai Dezső oligofrénpedagógia-pszichopedagógia
  27. Szalai Csilla szociálpedagógia
  28. Szautner Mihály oligofrénpedagógia-pszichopedagógia
  29. Szincsák Erika óvodaped., oligofrénpedagógia
  30. Szűcs Istvánné konduktor
  31. Szücs Zoltán oligofrénpedagógia-pszichopedagógia
  32. Tóth Andrea tanító, pszichopedagógia
  33. Trungelné Major Helga tanulásban akadályozottak pedagógiája
  34. Vidáné Kovács Márta oligofrénpedagógia-szurdopedagógia
  35. Sántha Balázsné tanulásban akadályozottak pedagógiája
  36. Solymos Gabriella tanulásban akadályozottak pedagógiája
  37. Erkiné Gáspár Alexandra szociálped., fejlesztő ped., logopédia
  38. Varga Zsolt tanulásban akadályozottak pedagógiája
  39. Zotter Katalin szociálped., tanulásban akadályozottak pedagógiája
  40. Zsegraics Klára tanító, oligofrénpedagógia, informatika

 

Városunk címere

Nemzeti zászlónk

Nemzeti címerünk